Kaip mes susikūrėme ...

Atrodytų keista, o galbūt net neįtikima, bet Mylimukų darželis gimė ne kaip verslo idėja, net ir dabar aš savo darželio nevadinu verslu, nes vaikai ir verslas man nesuderinami.

Taigi, didysis darželio iniciatorius buvo sūnus Kristupas. Mažylį kankino alergijos, tad nepakliuvus į valstybinį darželį alergiškiems vaikams, reikėjo kažką daryti. Nusprendėme, kad didžiausią naudą mūsų vaikui suteiks darželis – kvalifikuota priežiūra, reglamentuota veikla, daug draugų, daug smagumų ir žaidimų, tad vietoj auklės paieškų, ieškojome darželio, po to įsisvajojau ir mintyse susikūriau savo svajonių darželį.

Beliko jį realizuoti:).

Kadangi tėvams vaikas (taip ir man) brangiausias žmogus pasaulyje – Mylimukas, ir mes siekėme aukščiausios darželio kokybės, nuo priemonių iki pedagogų, tad tikėjomės, kad tai įvertins ir daugiau tėvelių, kurie leis į mūsų darželį ir savo brangenybes, taip išsilaikysime, o ir mūsų mažyliai laimingai augs ir tobulės. Tada buvo neramu, bet dabar galiu pasakyti, kad tikrai neklydau ir sukūriau kažką stebuklingo, su didele meile, todėl ir pavadinau Mylimukų darželiu.

Buvome ir esame savimi. Nesistengiame puikuotis, girtis ir dar kaip save liaupsinti, tuo labiau peikti konkurentų, vadiname juos kolegomis. Pristatome save tokiais, kokie esame. Visada net neabejojau, kad esame nuostabus, orientuotas į vaiko poreikius darželis, bet leidžiu tai nuspręsti patiems tėvams.

Visada vadovaujamės principu: Mes dirbame vaikams, tik vaikams, ne kitų akims.

Narystė organizacijoje:

Susidomėjote mūsų darželiu?

Parašykite mums ir susipažinkime!