APLINKA, KURIOJE UGDOMĖS

Privatus darželis Antakalnyje - Mylimukų darželis! Saugi ir įkvepianti aplinka, profesionali ugdytojų komanda, į vaiką orientuotas visapusiškas ugdymas.

Pasidairykite po Mylimukų valdas!

PATYS MAŽIAUSI

Mūsų Kiškių padykėlių valdos

Mūsų kiškių padykėlių valdosMūsų kiškių padykėlių valdos

110 kv. m. erdvė adresu Antakalnio g. 98, Vilnius. Čia Mylimukai turi žaidimų, ugdomąją grupes, poilsio kambarį, restoraną, persirengimo erdvę, tualetą - prausyklą.

PATYS MAŽIAUSI

Mažųjų Bitučių erdvės

Bitučių valdos MylimukuoseBitučių valdos Mylimukuose

130 kv. m. erdvė adresu Antakalnio g. 4A, Vilnius. Čia draugiškosios Bitutės turi žaidimų grupę, klasę, poilsio kambarė, restoraną, sporto salę, persirengimo erdvę, tualetą - prausyklą.

PAAUGUSIŲ

Mūsų Gudručių namučiai

Gudručių valdos MylimukuoseGudručių valdos Mylimukuose

112 kv. m. erdvė adresu Antakalnio g. 84, Vilnius. Čia Gudručiai turi žaidimų centrą, žvaigždžių klasę, poilsio kambarį, restoraną, persirengimo erdvę, tualetą - prausyklą.

Šviesu, jauku, funkcionalu. Gera čia žaisti, išdykauti, pažinti ir draugauti kiekvieną dieną! Visai, kaip namie!

VYRIAUSIŲ MYLIMUKUOSE

Nulinukų erdvės ir valdos

Nulinukų erdvės MylimukuoseNulinukų erdvės Mylimukuose

130 kv. m. erdvė adresu Antakalnio g. 4A, Vilnius. Nulinukai čia turi žaidimų, grupę, klasę, poilsio zoną, restoraną, rūbinę, sporto salę, terasą, tualetą - prausyklą.

VISŲ MYLIMUKŲ

Lauko žaidimų erdvės

Lauko žaidimų erdvės mylimukuoseLauko žaidimų erdvės mylimukuose

Čia daug vietos žaidimams bei judriai veiklai, galimybių tyrinėti gamtą, stiprinti vaikų sveikatą, gerinti fizinį aktyvumą. Aikštelėje įrengtos sūpuoklės, smėlio dėžė, karstynės, staliukas ir suoliukai. Būdami lauke, vaikai naudoja daug įvairių priemonių, žaislų. Žiemą įrengiamas sniego kalnelis, čiuožykla.

Didžiuojamės, kad darželio vaikai laiką lauke leidžia natūralioje, nuostabioje gamtoje, kur yra visos galimybės tenkinti vaikų judėjimo, pažinimo, sveikatos stiprinimo poreikius.